זאב צור - מורה נהיגה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נעים להכיר

 
 
שמי זאב צור, ואני מלמד נהיגה כבר יותר מ- 40 שנה. במשך השנים ישבו ברכבי אלפי תלמידים מרוצים, שעברו בהצלחה את הטסט, קיבלו את רישיון הנהיגה ועלו על הכביש במיומנות ובזהירות.

כבר בתחילת הדרך, ביומי הראשון בתחום, שמתי לי למטרה להיות מורה לחיים עבור תלמידיי. מעבר להשגת המטרה החשובה, הלוא היא הוצאת רישיון הנהיגה, חשוב לי שתצאו לעולם מלאי ביטחון, עם יכולת שליטה ברכב ובעלי כושר התמצאות בכבישי ישראל. בעיניי, מורה לחיים הוא כזה השם דגש בראש ובראשונה על זהירות, בטיחות והכרת הסכנות הרבות הצפויות בכביש.

הזמן שבו נבלה יחד ברכב ונתרגל נהיגה הוא קצר, ולכן חשוב עבורי לצייד אתכם בכל הכלים שיאפשרו לכם לחזור הביתה בשלום. המבחן האמיתי מתרחש במהלך הנהיגה העצמאית שלכם בכביש – כאשר אתם הופכים מתלמידים לנהגים לכל דבר, ומוטלת עליכם החובה ליישם הלכה למעשה את כל הידע, התובנות והמיומנות שרכשתם אצלי.
 
 
זאב צור
 
 
 
 
מתוך שאיפה לקדם את פרויקט הנהיגה הבטוחה, הקמתי אתר זה, הראשון מסוגו בארץ, בעזרתו אוכל לדאוג לתלמידיי גם לאחר שהוציאו את הרישיון וכמובן גם לנהגים הותיקים שיוכלו לרענן את הידע בתחום נהיגה בטוחה. יחד נבחן מחדש כיצד אתם מיישמים את חוקי התנועה והתמרורים, ונבדוק מתי ואיפה אתם נתקלים בקשיים וביישומם. כמו כן, תקבלו שלל טיפים, כגון: אחזקה נכונה של רכב, אביזרים שחשוב לשים ברכב, דגשים לנהיגת חורף ולנהיגת לילה, התנהלות במצבי חירום (חוסר מים או שמן, שריפה, נעילת הגה, איבוד שליטה על ברקסים וכדומה), שימוש מושכל באורות, דגשים לנהיגה בצד ימין או שמאל בכבישים בינעירוניים ועוד.

אתר זה הוא בגדר תרומתי הקטנה למאבק בתאונות הדרכים, ודרכי לעזור לכל אחד ואחד מכם לשוב הביתה בשלום. אני מזמין נהגים חדשים וותיקים כאחד לשאול שאלות ולבקש מידע נוסף בכל דבר ועניין, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם. והעיקר – שמרו על עצמכם!